SEO

SEO або пошукове просування сайту - це комплекс заходів, спрямованих на покращення позиції сайту по певних запитах користувачів в пошукових системах. Чим вище знаходиться ваш сайт, тим більша довіра до нього і більше клієнтів знайдуть Вас. 

 

Робота з просування сайту:

Аудит сайту

Процедура, в ході якої проводитися комплексний аналіз сайту і всіх його показників. В ході роботи досліджуються елементи і параметри, що впливають на успішне просування сайту, а також звертається увага на коректну роботу програмної частини сайту з точки зору ідентифікації пошуковими системами.
 

Внутрішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація сайту, відповідно до рекомендацій проведеного аудиту. Основні моменти: розміщення текстів, keywords, microdata, проставлення meta-tags, перелінковка сторінок, а також копірайт (рерайт) текстів.  Таким чином, сайт буде легко знаходитись пошуковими системами.

Налаштування аналітики, конверсій

Налаштування систем веб-аналізу Google Analytics і Яндекс.Метрики. Формування кодів подій, налаштування конверсій. Тепер Ви зможете скласти повну картину поведінки відвідувачів і визначити шляхи вирішення виявлених проблем.
 

Зовнішня оптимізація  сайту

Це комплекс заходів з нарощування посилальний бази по певних ключових запитах для досягнення високого рейтингу в пошукових системах. При досягненні певного обсягу посилальної бази та якісно виконаної внутрішньої оптимізації, Ваш сайт виводитися в ТОП за ключовими запитами в пошукових системах.

 

Для замовлення SEO оптимізації, просто зателефонуйте нам, за телефоном вказаним нижче. Ми завжди раді відповісти на всі ваші питання.

Контакти

UPME agency


(063) 113-44-23

(044) 578-22-63

Київ, вул. Щорса 44 А, оф 77

ratushniak.upme@gmail.com

upme.com.ua